herkat.info@wp.pl
Wuxal Boron

Mocno skoncentrowany nawóz zawiesinowy z dużą zawartością boru, wzbogacony w makro- i mikroelementy, do szybkiego i bezpiecznego uzupełnienia niedoborów boru i innych mikroelementów w uprawach polowych, sadowniczych i warzywniczych. Pozwala na efektywne pobieranie boru przez rośliny. Dodatkowe składniki nawozu, redukują fizjologiczne stresy roślin w młodych stadiach rozwojowych (np. z powodu niedostatecznej wilgoci, przymrozków). Nawóz jest szczególnie polecany w uprawach, w których niedobór boru występuje razem z ukrytym lub widocznym niedoborem innych
mikroelementów. Wuxal Boron wpływa na merystemy wzrostowe roślin i reguluje podział, wzrost oraz rozwój komórek, poprawia kwitnienie i zawiązywanie owoców. W skład nawozuwchodzą duże ilości azotu i fosforu wzmacniające efekt działania boru. Specjalne środki wspomagające przyleganie i przyczepność do liści gwarantują dużą odporność nawozu na zmywanie, poprawia absorpcję składników i ekonomikę stosowania. Wuxal Boron obniża pH mieszaniny do poziomu akceptowalnego przez rośliny.
WUXAL
Powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej dystrybutora nawozu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, a w szczególności dotyczących składu, stosowania, dawek prosimy o kontakt z dystrybutorem. Zastrzegamy sobie możliwość wystąpienia pomyłek i błędów.